اصول موفقیت یک وب سایت (قسمت سوم)

اصول موفقیت یک وب سایت (قسمت سوم)

اصول موفقیت یک وب سایت (قسمت سوم)

اصول موفقیت یک وب سایت (قسمت سوم)

فرض کنید در ازای هر مطلب و محتوای کپی، بدون ذکر منبع در وب سایتتان، یک میلیون تومان جریمه شوید. و با ذکر منبع ۵۰۰ هزار تومان.
• کپی ممنوع هرگز، هرگز، هرگز و هرگز کپی نکنید. کپی کردن یعنی تقلب کردن. باور کنید کپی کردن دست کمی از دزدی کردن ندارد. یک سوال از شما میپرسم؟ فرض کنید کتابی نوشته اید. آیا ناراحت نمیشوید نام فرد دیگری را به جای شما به عنوان نویسنده بنویسند؟ حتی اگر آن کتاب یک نسخه اش هم فروش نرفته باشد. با کپی کردن از مطالب و وب سایتهای دیگران هیچ هنری نکرده اید.

موتورهای جستجو نیز هیچ علاقه ای به وب سایتهایی با محتوای کپی و تکراری ندارند. اعتبار شما با درج مطلب و محتوای کپی کاملا زیر سوال میرود. از همه مهمتر خلاقیت شما میمیرد. این بدترین اتفاقی ست که برای شما می افتد. مرگ خلاقیت
ضمن اینکه ممکن است مشمول جریمه گوگل نیز بشوید. گوگل کاربران را به سمت صاحب مقاله، مطلب یا محتوا سوق میدهید.
اما شما میتوانید با مطالعه منابع، مطالب سایر وب سایتها و….. دانش و اطلاعات خود را در زمینه مورد نیاز خود افزایش داده، و خودتان یک مطلب دسته اول با تلفیقی از خلاقیت و دانش بنویسید.

 

بروز باشید

بسیار مهم است. بروز بودن شدیدا مهم است. اطلاعات و دانش با سرعتی معادل نور در حال جابجایی و تغییر هستند. ادبیات کلامی مردم روز به روز در حال تغییر است. هیچ چیز ثابت نیست. و تنها چیزی که ثبات دارد خود تغییر است. باور کنید اگر تغییر نکنید یعنی دارید نابود میشوید. استقامت یعنی مرگ. اخبار و اطلاعات دیروز ممکن است برای امروز کاملا منسوخ شده و کهنه باشد. باید چُست و چابک باشید. مثل خرگوش. از اینکه مثل فیل بزرگ نیستید نترسید.

در دنیای امروز، خصوصا دنیای اینترنت سرعت تغییرات بسیار زیاد است. سوالات عوض نشدند، اما پاسخ ها روز به روز تغییر می یابند. هیچ گریزی از بهبود و اصلاح و تغییر مداوم جهت بقا و عدم نابودی، وجود ندارد.

ریسپانسیو بودن وب سایت

تغییر یافتن همان هر روز کمی بهتر شدن و به روز شدن است. بسیاری از وب سایتهای معتبر فقط و فقط به خاطر اینکه سایتشان در سایز گوشی و تب لت طراحی نشده بود (ریسپانسیو) ، اعتبار خود را از دست دادند. بیش از ۷۰% کاربران اینترنتی از طریق گوشی و تلفن همراه خود وارد اینترنت میشوند.نمایش اطلاعات وب سایتی که در سایز گوشی طراحی نشده، هیچ جذابیتی نداشته و وب سایت به مرور و با سرعتی جنون آمیز محبوبیت خود را در بین ۷۰% کاربران اینترنتی از دست میدهد و این مساویست با نابودی آن وب سایت.

محتوای بروز، امکانات بروز، اینها لازمه بقای شما هستند. شما حق انتخاب ندارید.
موتورهای جست و جو وب سایتهای بروز را به کاربران بیشتر نمایش میدهند. چون میدانند طبیعتا کاربر به دنبال یافتن اطلاعات قدیمی و منسوخ شده نیست. قطع به یقین مطلب جدید مرتبط به جستجوی کاربر گزینه ی مناسب تری برای معرفی به توسط گوگل به کاربران میباشد.

 

اگر به دنبال مطالب جدید و اختصاصی در مورد بازاریابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی هستید ، پندک را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.