چرا تولید محتوا برای وب سایت شما ضروری است؟

چرا تولید محتوا برای وب سایت شما ضروری است؟

چرا تولید محتوا برای وب سایت شما ضروری است؟

چرا تولید محتوا برای وب سایت شما ضروری است؟

یک جمله معروف وجود دارد که محتوا پادشاه است. قطعا محتوا بخش جدایی ناپذیر از هر وب سایت است. از زمان شروع الگوریتم “گوگل پاندا” موتور جستجوی گوگل هوشمندتر شده است. با توجه به این الگوریتم، محتوای منحصر به فرد اولویت در رتبه بندی جستجو ها است. علاوه بر این، محتویات برنامه ریزی شده به شدت مجازات خواهد شد و باعث کاهش رتبه بندی وب سایت خواهد شد. پس این موضوع بسیار مهم است که مطالب منحصر به فرد و تازه را در وب سایت قرار دهید تا رتبه بندی بالا در جستجو را بدست آورید.

مثلا شما وب سایتی را برای انجام کسب و کار ایجاد می کنید. فروش تنها در صورتی امکان پذیر است که وب سایت در بالای نتایج جستجو قرار گیرد. با توجه به فلسفه انجام تجارت آنلاین شما باید بازدیدکنندگان بیشتری مخصوصا از موتور جستجوی گوگل کسب کنید که این کار از طریق تولید محتوای منحصر به فرد ، سئو و کلمات کلیدی مرتبط صورت می گیرد. اگر این اتفاق بیفتد، بازدید کنندگان قطعا به وب سایت شما می آیند.

 

عملکرد اصلی محتوا چیست؟

 

اطلاعات

قرن ۲۱ عصر اطلاعات است. هر فردی که در این سیاره زندگی می کند، اطلاعاتی را جستجو می کند. محتوا اساسا اطلاعات است. محتوا مفاهیم مفیدی در مورد محصول یا خدمات ارائه شده توسط شرکت می دهد. این بسیار مهم است، زیرا در ایجاد اعتماد بین بازدیدکنندگان کمک می کند. اگر بخشی از اطلاعاتی که بازدید کننده به دنبال آن است درست باشد، مطمئنا تبدیل به مشتری خواهد شد. این وظیفه نویسندگان است تا اطلاعات اصلی را که مورد نیاز کاربران است تولید کنند.

 

نرخ تندرستی

گاهی اوقات، وب سایت شما نرخ تندرستی بالایی دارد. این یعنی چی؟ این نشان می دهد که بازدیدکنندگان به وب سایت شما می آیند اما مدت زیادی باقی نمی مانند. واقعیت اصلی این است که صفحات وب شما اطلاعات مفیدی ندارند. صفحات اطلاعاتی ندارند که بازدیدکنندگان به دنبال آن هستند. بنابراین، لازم است وبسایت شما دارای محتوای جذاب باشد. این موضوع به کاهش نرخ تندرستی سایت شما کمک می کند.

 

ترفیع

به منظور ارتقاء وب سایت خود در جستجو، لازم است محتوای تازه ای را منتشر کنید. برای بهبود رتبه بندی و دید وب سایت، آن را با محتوای تازه به روز نگه دارید. شما می توانید یک قسمت وبلاگ ایجاد کنید و مقالات جدید منتشر کنید. این وبلاگ می تواند شامل کلمات کلیدی است که در جذب ربات های موتور جستجو کمک می کند. که در نهایت این موضوع منجر به رتبه بندی و دید بهتر خواهد شد.

اگر شما واقعا می خواهید دید و رتبه بندی وب سایت خود را افزایش دهید، توصیه می شود که محتوای تازه را در وب سایت قرار دهید. این موضوع قطعا وب سایت شما را در جستجوهای مربوط به کلمات کلیدی افزایش خواهد داد.

اگر به دنبال مطالب جدید و اختصاصی در مورد بازاریابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی هستید ، پندک را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.