۵ راه آسان ساخت وب سایت و کسب درآمد

5 راه آسان ساخت وب سایت و کسب درآمد

۵ راه آسان ساخت وب سایت و کسب درآمد

۵ راه آسان ساخت وب سایت و کسب درآمد

کسب درآمد از اینترنت در حال حاضر برای برخی از افراد راه ساده ای است و بسیاری از افراد نیز وارد این زمینه شده اند.حتی برخی از افراد کارهای دیگر خود را رها می کنند و فقط بر روی کسب درآمد از اینترنت تمرکز می کنند.

الان به لطف پیشرفت تکنولوژی می توانید وب سایت خود را در چند ساعت ایجاد کنید و محصولات خودتان را برای فروش قرار دهید، کاری که قبلا روزها طول می کشید.

 

۱- هرکاری را که در آن مهارت دارید را به کار بگیرید. شما می توانید از مهارتتان در جهت آموزش به دیگران کسب درآمد داشته باشید. در جامعه امروز همه عجله دارند. مردم به دنبال سریع ترین و ساده ترین راه برای حل مشکل هستند. این جایی است که شما وارد می شوید. بازار خود را انتخاب می کنید و محصول اطلاعات خودتان را ایجاد می کنید.

 

۲- نام دامنه خود را انتخاب کنید. دامنه نام وبسایت شماست. ممکن است متوجه شوید زمانی که سعی میکنید نام واضح برای وبسایت خود را انتخاب کنید، قبلا توسط دیگران ثبت شده باشد. با این حال، با کمی جستجو و فکر کردن در نهایت دامنه آزاد مورد نظر را پیدا می کنید، در انتخاب دامین خود وقت کافی بگذارید ، زیرا دامین شما همان برند شما در آینده خواهد بود.

 

۳- شرکت میزبانی خود را انتخاب کنید. حتی ممکن است میزبان وب همان شرکتی باشد که از آن دامنه خریداری کرده اید. به سادگی در گوگل تایپ کنید و شکرت های موردنظر بدست آمده در نتایج را بررسی و مقایسه کنید و بهترین آن ها را انتخاب کنید. دقت کنید که هر قیمت پایینی به معنای کیفیت کمتر و هر قیمت بالایی به معنای کیفیت بیشتر نیست. همچنین می توانید از نظرات دیگر کاربران استفاده کنید.

 

۴- اضافه کردن محتوا وب سایت شما اغلب می تواند به شدت کاهش پیدا کند، اما همسشه سعی کنید که به طور منظم تولید محتوا داشته باشید، زیرا هم بازدید وب سایت شما افزایش می یابدو هم در نتایج گوگل رتبه بهتری بدست می آورید. محتوای شما  می تواند معرفی محصولات و خدمات شما نیز باشد، با این حال پیشنهاد می کنیم که یک قسمت به نام وبلاگ ایجاد کنید و مطالب تخصصی در مورد کسب و کارتان ارائه دهید.

 

۵- سایت خود را بروزرسانی کنید و بعد از افزایش بازدید و افزایش مشتری ظاهر وب سایت خودتان را تغییر دهید. در واقع بعد از افزایش مشتری و فروش کار شما تازه آغاز شده است و حالا می بایست تبلیغات و بازاریابی اینترنتی بیشتری انجام دهید. راه های متعددی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید از جمله ارسال ایمیل، استفاده از روش های مختلف برای هدایت ترافیک به سایت و ایجاد فروش.

 

اگر به دنبال مطالب جدید و اختصاصی در مورد بازاریابی اینترنتی هستید ، پندک را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.